SCHODY, ZÁBRADLIA

 • pôdorys
  pôdorys
 • 3D návrh
  3D návrh
 • výroba
  výroba
 • montáž
  montáž
Výrobe schodísk sa venujeme od roku 2006, pričom v súčasnej dobe tvoria prevažnú časť našej stolárskej produkcie. Schody vyrábame najmä z tradičných drevín ako buk, dub, smrek či jaseň.
Na povrchovú úpravu používame len produkty popredných výrobcov osvedčených značiek ako Icla, Adler, Clou, Sayerlack, Blanchon a Ciranova.

Každé schodisko je vyrábané tradičnými stolárskymi postupmi, preto pre nás nie problém prispôsobiť sa prakticky akýmkoľvek požiadavkám zákazníka.

Na začiatku spolupráce zákazníkovi odporučíme najvhodnejšie riešenie daného schodiska s prihliadnutím na jeho požiadavky. Našou snahou je, aby schodisko slúžilo dlhé roky, aby bolo pevné a pohodlné..


Postup pri realizácii samonosného schodiska

Návrh schodiska
Na základe zadaných rozmerov a konkrétnych požiadaviek zákazníka vypočitame orientačnú cenovú ponuku, navrhneme pôdorysný typ budúceho samonosného schodiska.

Zameranie a výroba
Pred zaradením schodiska do výroby prídeme osobne zamerať stavebný otvor, pričom so zákazníkom doladíme farebné prevedenie vybraného materiálu a konečné prepracovanie jednotlivých častí schodiska. Po odsúhlasení konečného riešenia a úhrady zálohy, začíname s výrobou.

Montáž schodiska
Montáž schodiska vykonávajú naši odborní pracovníci, ktorí sú dokonale oboznámení s každým výrobným detailom. Montáž bežného samonosného schodiska so zábradlím trvá spravidla 1 a pol dňa. Po ukončení montáže schodisko zdokumentujeme a poupratujeme po sebe.

Postup pri realizácii obkladu betónového schodiska

Návrh schodiska
Na základe dodaných podkladov a dohody so zákazníkom o konkrétnej podobe schodiska vypracujeme cenovú ponuku na výrobu obkladu.

Zameranie a výroba
Po odsúhlasení cenovej ponuky a úhrade zálohy prídeme vyrobiť šablóny, podľa ktorých následne vyrobíme jednotlivé schodiskové stupne, ktoré pred lakovaním opäť prídeme k zákazníkovi odskúšať, aby bola zaručená maximálna presnosť hotových dielov.

Montáž schodiska
Montáž schodiska vykonávajú naši odborní pracovníci, ktorí sú dokonale oboznámení s každým výrobným detailom. Montáž bežného schodiska so zábradlím trvá spravidla 1 a pol dňa. Po ukončení montáže schodisko zdokumentujeme a poupratujeme po sebe.