Interiérové dvere

Interiérové dvere ponúkajú veľa možností, ako sa dá príbytok zmeniť z obyčajného na celkom iný, nový, nevšedný. Ich prvotnou funkciou je zabezpečiť súkromie, chrániť od nežiaduceho hluku, chladu, svetla. V minulosti mali predovšetkým funkčné využitie, no v súčasnosti sa z nich stal aj plnohodnotný interiérový doplnok.

Pri výbere dverí je dôležité zvážiť spôsob ich otvárania. Najčastejšie používané sú otočné (“pravé“ alebo “ľavé“), ak potrebujete v interiéri ušetriť miesto, najvhodnejšie sú posuvné (po stene alebo do stavebného puzdra), pre uzatvorenie väčších prechodov medzi miestnosťami sú to dvere dvojkrídlové, ktorých súčasťou môže byť aj bočný alebo vrchný svetlík, ďalšou alternatívou sú kyvné.

Ponúkame Vám masívne interiérové dvere, ktoré vďaka prírodnému materiálu vytvárajú zdravé a príjemné vnútorné prostredie a neopakujúcou sa variabilitou odtieňov a štruktúrou dreva Vám môžeme zaručiť, že každé budú skutočným originálom dotvárajúcim interiér.

Zaoberáme sa výrobou na mieru, preto pre nás nie je problém vyrobiť dvere aj pre atypické stavebné otvory, v bezfalcovom prevedení, či v rôznych farebných RAL prevedeniach, našou snahou je vyhovieť v čo najväčšej možnej miere požiadavkám zákazníka. Vieme Vám vyrobiť dvere do moderného, klasického i vidiecky zariadeného interiéru.

Na výrobu najčastejšie používame bukové, dubové a smrekové rezivo.

Ďalším materiálom, z ktorého vyrábame dvere, je smreková laťovka dyhovaná kvalitnými prírodnými dyhami. Smreková laťovka je vrstvené smrekové drevo, na ktorom je nalisovaná dyha (dyha je masívne drevo narezané na tenké plátky). Dvere vyrobené z tohto materiálu sú cenovo dostupnejšie a sú rovnako kvalitné ako tie, ktoré sú vyrobené z jedného druhu dreva.

Radi Vám zdarma vypracujeme orientačnú cenovú ponuku, postačí, ak nám do e-mailu uvediete rozmery stavebných otvorov, druh materiálu/dreviny a priložíte typ (výzor) dverí.

Upload Image...

Prierez masívnych dverí

Upload Image...

Prierez masívnych laťovkových dverí