Nábytok

<

Nábytok v našich domovoch nemá iba estetickú funkciu, má za úlohu nám taktiež uľahčiť život, má byť praktickým a zároveň úžitkovým doplnkom domácností.

Každý priestor, každá miestnosť má svoj špecifický účel. My Vám preto ponúkame kvalitný nábytok do každej miestnosti domu, bytu, či kancelárie. Počnúc kuchynskou linkou, vstavanými skriňami, knižnicami, cez kúpeľňový nábytok, vybavenie detských izieb či spálne, vybavenie kancelárií, šatní a pod. Vieme Vám zariadiť interiér domu doslova “na kľúč“.

Zaoberáme sa výrobou na mieru z laminovanej DTD aj masívneho dreva, preto pre nás nie je problém prispôsobiť zariadenie domácnosti v čo najväčšej možnej miere Vašim predstavám. Nábytok Vám vyrobíme moderný, minimalistický, v jednoduchých a čistých líniách, no taktiež aj rustikálny, vidiecky, kde krásne vynikne štruktúra a kresba masívneho dreva. Zaoberáme sa i výrobou dverí a schodísk, to znamená, že Vám vieme dokonale zladiť celý Váš príbytok.

Masívny nábytok sa vyrába z rôznych druhov drevín, pričom každá z nich má svoje jedinečné vlastnosti, sfarbenie a pevnosť. Masívne drevo je krásne a má svoju hodnotu. Kvalita masívneho dreva z neho robí najlepší materiál na výrobu nábytku, jeho výhoda je taktiež v tom, že vonkajšie poškodenia sa ľahšie vyspravujú. Cena je vyššia v porovnaní s inými materiálmi používanými v nábytkárstve, ale z dlhodobého hľadiska sa drevo v domácnosti vždy vyplatí. Drevo po čase mení farbu, pôsobením ovzdušia a slnka sa jeho povrch postupne mení a tmavne alebo sa zosvetľuje. Najčastejšie používanými drevinami sú buk, dub, smrek, borovica.

V ponuke máme aj materiály dyhované prírodnými dyhami. Dyha je tenká vrstva odrezaná z masívneho dreva a prilepená na jadro napr. zo smrekovej laťovky. Dyhované dosky sú lacnejšie na výrobu, ich hlavnou vlastnosťou býva dlhodobá odolnosť, vplyvom vlhkosti sa nekrútia ako to býva pri doskách z masívneho dreva. Na výrobu dyhy sa vyberá iba špičkové drevo, vyrába sa s cieľom dosiahnuť hladký homogénny vzhľad bez dizajnových nedostatkov, ktoré má masívne drevo. Pri mechanickom poškodení sa dyha horšie opravuje a vyžaduje si starostlivosť.

Laminovaná DTD je drevotriesková doska, ktorá sa vyrába zlisovaním rozdrveného dreveného materiálu, povrchovo upravená laminátovou vrstvou v širokej ponuke dekorov a povrchových štruktúr, ktoré nasledujú aktuálne trendy v tvorbe interiérov. Vďaka laminátovej vrstve je odolná voči vode a mechanickému poškodeniu, má vysokú stabilitu a je cenovo výhodná.

Vzorky materiálov