Schody a zábradlia

Schody sú výrazným interiérovým prvkom. Sú súčasťou každého viacpodlažného domu či bytu.

Prevedenie a dizajn schodov má obrovský vplyv na estetickú funkciu priestoru. Výnimočnosť im udáva nielen ich tvar, ale aj materiál a jeho kvalita, a preto Vám ponúkame vnútorné drevené schodiská, ktoré sa vyznačujú svojou funkčnosťou, kvalitou, bezpečnosťou a eleganciou. Našou snahou je, aby schodisko slúžilo po dlhé roky. Na výrobu používame hlavne tvrdé dreviny ako sú buk, dubjaseň.

Samozrejme celé schodisko dotvára aj zábradlie. Jeho hlavnou úlohou však je zaistiť bezpečný výstup a zostup. V našej ponuke máme zábradlia klasické celodrevené s jednoduchými i sústruženými stĺpikmi, vieme Vám zabezpečiť i elegantné v kombinácii s nerezou a taktiež aj krásne remeselne kované.

Každé schodisko vyrábame tradičnými stolárskymi postupmi, preto pre nás nie problém prispôsobiť sa takmer akýmkoľvek požiadavkám. Na začiatku spolupráce zákazníkovi odporučíme najvhodnejšie riešenie, aby zvolené schodisko v konečnom dôsledku harmonicky ladilo s interiérom a bolo skutočnou a plnohodnotnou dominantou priestoru.

Vzorky drevín